Brama garażowa Hörmann

Marka Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną oraz bywa najdoskonalszym wytwórcą bram garażowych, oraz napędów. Spółka Hörmann jest marką rodową działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najnowszych rozwiązań i najlepszej klasy produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków oraz prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna baza firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza sekretariatami bazy, znajdują się także składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, firma ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma zatrudnia w nich ponad stu wysoko doświadczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego państwa. Poświadcza ona szybki oraz fachowy serwis jak też poświadcza odpowiednią, specjalistyczną obsługę konsumenta.